Základní škola Čestlice
ZŠ a MŠ Čestlice

Do Základní školy přijmeme zaměstnance na pracovní pozici uklízeč/uklízečka. Více informací na čísle 272 680 901  nebo na  zakladni@skolacestlice.cz

O škole

Základní škola Čestlice je tvořena pěti ročníky 1. stupně (1.- 5. ročník) a 6. - 9. ročníkem 2. stupně

Škola má kapacitu 200 žáků. Školu navštěvují žáci bydlící přímo v obci Čestlice i žáci z okolních obcí.

Budova školy je jednopatrová s půdní vestavbou (od září 2011), přístavbou (září 2017) a novou odbornou učebnou pro výuku chemie, fyziky a přírodopisu (září 2017).

Pro výuku TV má škola k dispozici sportovní halu (září 2017).

Poskytuje elementární základní vzdělání. Směřuje k naplnění kompetencí stanovených rámcovým vzdělávacím programem. Ty jsou využitelné v učení i v životě a umožňují žákům efektivně a odpovídajícím způsobem jednat v různých situacích.