Základní škola Čestlice
ZŠ a MŠ Čestlice

 

 Prosíme rodiče, aby nevstupovali do budovy školy. Pokud chcete mluvit s učiteli, zvoňte i v případě, že jsou vstupní dveře otevřené. Děkujeme!

Vysoká nemocnost v MŠ

...

Vážení rodiče,

již od minulého týdne se potýkáme s vysokou nemocností u dětí. Konkrétně mají zvýšenou teplotu nebo horečku, jsou unavené, to vše je doprovázené rýmou a kašlem. Abychom mohli obnovit běžný chod mateřské školy s plnou kapacitou, je důležité posílat děti zpět do MŠ zdravé bez výše uvedených příznaků. Pokud dítě užívalo antibiotika, po jejich dobrání prosím dodržte rekonvalescenci (1 týden).

Chápeme, že není často jednoduché zajistit dítěti adekvátní hlídaní, ale myslete prosím i na ostatní rodiče a zejména děti, které zatím nemocné nejsou. Pomozte nám udržet zdravý kolektiv.

 

Děkujeme

Datum vložení: 21. 9. 2021 11:39
Datum poslední aktualizace: 21. 9. 2021 11:41