Základní škola Čestlice
ZŠ a MŠ Čestlice

HLEDÁME KUCHAŘKU DO ŠKOLNÍ JÍDELNY. Kontakt: 272 680 901


Fotografie ze ŠVP 

Výlet do IQ parku Liberec

Výlet do IQ parku Liberec 1

Výlet za zábavou a poznáním

V pátek 31. 5. 2024 si děti z MŠ udělaly  v rámci celoročního tématu "Objevy a vynálezy" výlet do IQ parku Liberec, který byl pro ně připraven jako dárek ke dni dětí. Poněkud delší čas strávený v autobuse byl  kompenzován spoustou zábavy, kterou si na místě užily. Na čtyřech patrech na ně čekalo objevování a bádání v interaktivních expozicích. Předškoláci doplnění o starší děti se měli možnost účastnit speciálnícho programu "Mise duha", ve kterém se dozvěděly mnoho zajímavého o duze, podmínkách jejího vzniku, barvách duhy, světle a mnoho jiných věcí,  navíc si mohli sami vyzkoušet zajímavé experimenty. Ale ani mladší děti nepřišly zkrátka, čas v expozicích jim utekl jak voda, tak se ani nenadály a už je čekal obídek, ke kterému jim šikovné paní kuchařky připravily moc dobré řízečky. Pak se ještě na chvilku všichni vrátili bádat do expozic. Při zpáteční cestě autobusem, byli mnozí tak unaveni z nových dojmů, že rychle usnuli a když se probudili, čekali na ně už rodiče před mateřskou školou, kterým děti nadšeně vyprávěly o svých zážitcích.

Datum vložení: 31. 5. 2024 19:48
Datum poslední aktualizace: 31. 5. 2024 20:04