Základní škola Čestlice
ZŠ a MŠ Čestlice

Do Základní školy přijmeme zaměstnance na pracovní pozici uklízeč/uklízečka. Více informací na čísle 272 680 901  nebo na  zakladni@skolacestlice.cz

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

Začátek školního roku už nám klepe na vrátka...

Milí rodiče,

již zítra odstartuje nový školní rok a my se už na Vás velmi těšíme jak na známé, tak i na nové tváře. Doufáme, že děti se těší stejně jako my. Na každého bude čekat malý dáreček, aby pro něj byl první den v MŠ o něco příjemnější. Věříme, že uvidíme jenom samé úsměvy a žádný pláč :).

Jistě máte vše nachystáno, ale pokud by někdo tápal, v tomto odkazu najdete vše, co děti do MŠ potřebují.

Prosíme, kdo tak ještě neučinil, aby si stáhl do svého telefonu aplikaci "ŠKOLKA V MOBILU" a pomocí přihlašovích hesel, které Vám byly zaslány na e-mail se do aplikace přihlásil. Usnadňuje nám vzájemnou komunikaci a možnost Vás rychle informovat o důležitých zprávách z MŠ. Součástí je také fotogalerie, kam ukládáme průběžně fotografie ze školky.


Těšíme se na Vás a zítra naviděnou

 

kolektiv MŠ

Datum vložení: 31. 8. 2022 13:45
Datum poslední aktualizace: 31. 8. 2022 14:03