Základní škola Čestlice
ZŠ a MŠ Čestlice

Od 3.12. do 7.12. je mimo provoz školní jídelna. Doba uzavření ŠJ se může změnit.
 

NOVÁ OPATŘENÍ K PREVENCI ŠÍŘENÍ NEMOCI COVID-19

Opatření platící v MŠ...

Vážení rodiče,

dle nařízení MŠMT 10. 9. 2020 je v celé ČR povinnost nosit roušky ve společných prostorách. Zde najdete shrnutí všech opatření, kterými se budeme až do odvolání řídit. 

OPATŘENÍ PRO RODIČE

  • Při vstupu do budovy mějte nasazenou roušku a vydezinfikujte si ruce. Dezinfekce je připravena na stojanech u vchodových dveří.
  • Do budovy budete vpuštěny v menších skupinkách. V případě, že se Vás sejde u vchodu více, čekejte prosím venku a udržujte rozestupy. (časy určené pro vyzvedávání dětí po obědě: ⭐️HVĚZDIČKY⭐️ od 12:00 do 12:30 hodin 🌞SLUNÍČKA🌞 od 12:30 do 13:00 hodin )

OPATŘENÍ PRO DĚTI

  • Při příchodu do šaten si vydezinfikují ruce (roušku mít nemusí).
  • Těsně před vstupem do třídy jim bude změřena teplota.
  • Po příchodu do třídy si umyjí ruce dezinfekčním mýdlem.

Pokud by se během dne vyskytly u některého z dětí příznaky této nemoci (dušnost, zvýšená teplota, nadměrná únava, bolest svalů, suchý kašel) jsme povinni ho okamžitě izolovat od kolektivu a neprodleně informovat rodiče, aby si dítě co nejdříve vyzvedli. Prosíme tedy, abyste věnovali zvýšenou pozornost zdravotnímu stavu svého dítěte a nepodceňovali možné ukazatele na přítomnost tohoto viru, i když se Vám mohou zdát banální. Chceme chránit zdraví nejen Vaše, ale i ostatních. Proto prosíme, snažte se být ohleduplní.

U mladších dětí nezapomínejte doma upevňovat hygienické návyky (správné smrkání, důkladné mytí rukou aj.)

Věříme, že pokud budeme tyto požadavky společně akceptovat, ve zdraví tuto dobu přečkáme :)

Moc Vám děkujeme

 

Personál MŠ

Datum vložení: 11. 9. 2020 13:22
Datum poslední aktualizace: 11. 9. 2020 14:03
Autor: