Základní škola Čestlice
ZŠ a MŠ Čestlice

Od 3.12. do 7.12. je mimo provoz školní jídelna. Doba uzavření ŠJ se může změnit.
 

NOVÁ OPATŘENÍ COVID-19

Přečtěte si, prosím, toto sdělení...

Vážení rodiče,

S přihlédnutím k nařízení vlády z minulého týdne o uzavření 1. stupně ZŠ, jsme se rozhodli po dohodě se zřizovatelem, přistoupit k dalším preventivním opatřením z důvodu omezení rizika nákazy. Prosíme rodiče, kteří mají možnost nechat si své dítě doma, aby tak učinili a neposílali ho do MŠ. Mateřskou školu nechceme uzavřít ani měnit provoz. Ten bude vždy zajištěn. Tímto opatřením předejdeme a minimalizujeme problémy související s nynější epidemiologickou situací.

Děkujeme Vám za pochopení a za pomoc udržet zdravý kolektiv

 

Datum vložení: 18. 10. 2020 14:35
Datum poslední aktualizace: 18. 10. 2020 14:37
Autor: