Základní škola Čestlice
ZŠ a MŠ Čestlice

HLEDÁME KUCHAŘKU DO ŠKOLNÍ JÍDELNY. Kontakt: 272 680 901


Fotografie ze ŠVP 

Návštěva dopravního hřiště v Říčanech

Návštěva dopravního hřiště v Říčanech 1

Návštěva dopravního hřiště

V uplynulých čtrnácti dnech jsme se v MŠ zabývali tématem dopravy. Povídali jsme si nejen o nejrůznějších dopravních prostředcích, ale hlavně o bezpečnosti v dopravě. Děti si fixovaly správné návyky pro pohyb v okolí vozovky. Vše probíhalo formou her, při kterých rovněž rozvíjely mnoho dalšího (např. hrubou a jemnou motoriku, grafomotoriku a správné držení tužky, barvy, tvary, prostorovou orientaci,  a další). Jako třešňicku na dortu si pak třída Sluníček mohla vychutnat návštěvu dětského dopravního hřiště v Říčanech, kde si v praxi vyzkoušela nabyté znalosti a dovednosti. Děti dokázaly, že si vše dobře pamatují, znají dopravní značky a vědí, jak se na silnici chovat, za což si vysloužily krásné "řidičské průkazy". Na třídu Hvězdiček návštěva dopravního hřiště teprve čeká, neboť musela být odložena z důvodu nepříznivého počasí. Snad se nám to podaří v pondělí 27. 5. 2024....

Datum vložení: 26. 5. 2024 15:08
Datum poslední aktualizace: 26. 5. 2024 15:19