Základní škola Čestlice
ZŠ a MŠ Čestlice

 

 Prosíme rodiče, aby nevstupovali do budovy školy. Pokud chcete mluvit s učiteli, zvoňte i v případě, že jsou vstupní dveře otevřené. Děkujeme!

Fotografie na mobilní aplikaci "ŠKOLKA V MOBILU"

Na konci srpna budou všechny dosavadní fotografie smazány...

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás upozornili, že 31. srpna se budou fotografie z loňského školního roku, uložené na mobilní aplikaci "ŠKOLKA V MOBILU", mazat. Pokud si některé z nich chcete nechat jako památku, je možné si je stáhnout do počítače.

Po rozkliknutí adresy https://moje.skolkavmobilu.cz/sign/in?backlink=zlbzu se přihlaste stejným způsobem jako do aplikace. Najeďte na galerii a po rozkliknutí fotografie se Vám vpravo nahoře objeví šipka, která Vám umožní fotografii uložit.

 

 

Datum vložení: 27. 8. 2021 22:06
Datum poslední aktualizace: 27. 8. 2021 22:12