Základní škola Čestlice
ZŠ a MŠ Čestlice

ZŠ: V pátek  25.9.2020 probíhá výuka ve standardním režimu.

 OD 10.9.2020 JSOU POVINNÉ ROUŠKY VE ŠKOLÁCH. DEJTE, PROSÍM, DĚTEM DOSTATEČNÉ MNOŽSTVÍ ROUŠEK NA DEN.
 

DOPORUČENÍ OHLEDNĚ ONEMOCNĚNÍ COVID-19

Vážení rodiče,
předem Vám chceme poděkovat za Vaši ohleduplnost a zodpovědné chování k této situaci.
V mateřské škole během víkendu a jarních prázdnin došlo k dezinfekci prostor MŠ, děti mají ode dneška k dispozici dezinfekční mýdla a gely. Celé dopoledne jsme opakovali techniku správného mytí rukou a dodržování celkové hygieny.

Prosíme nadále, aby děti i s nachlazením byly tento týden určitě doma i když nepobývaly v rizikových oblastech.

Tento pátek měl začít plavecký výcvik. Protože ale spousta dětí zůstává tento týden doma a nechceme, aby o první lekci přišly, v pátek plavat nepůjdeme. Kurz se nám tedy prodlouží do 19. června. První lekce proběhne až PŘÍŠTÍ PÁTEK, to jest 20. března 2020. Jestliže by se například situace zhoršovala nebo by byly vydány zpřísněné pokyny ohledně plaveckých kurzů během příštího týdne, budeme Vás samozřejmě informovat.

Děkujeme a přejeme pevné zdraví!

Dezinfekční mýdlaPráce dětíPráce dětí

Datum vložení: 9. 3. 2020 14:14
Datum poslední aktualizace: 9. 3. 2020 14:40
Autor: